20. jūlijs, 2017

”Netflix” otrā ceturkšņa laikā pievienojušies 5,2 miljoni jauni klienti

Filmu straumēšanas serviss ”Netflix” paziņojis, ka 2017. gada otrā ceturkšņa laikā servisam pievienojušies 5,2 miljoni jauni klienti. Tas pamatīgi pārsniedz uzņēmuma iepriekš nosprausto mērķi, kas bija 3,2 miljoni.

”Netflix” šobrīd ir visstraujāk augošais filmu straumēšanas pakalpojums pasaulē. Pagājušā ceturkšņa laikā uzņēmuma izdevies piesaistīt vairāk kā piecus miljonus jaunu klientu, no kuriem viens miljons atrodas Ziemeļamerikas teritorijā, bet vairāk kā četri miljoni visā pārējā pasaulē.

”Netflix” galvenais peļņas avots ir abonenti un, jo lielāks to skaits, jo attiecīgi lielāki ir uzņēmuma ienākumi. ”Netflix” atklājis, ka šī gada laika izdevies palielināt arī peļņu.

Šobrīd ”Netflix” abonē 94 miljoni iedzīvotāji visā pasaulē. 2007. gadā abonentu skaits sasniedza 8 miljonus, turklāt praktiski visi abonenti atradās teritorijā. Šai momentā vairs tikai 53% no visiem ”Netflix” lietotājiem ir ASV iedzīvotāji.

Izmantotie resursi: https://techcrunch.com/

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda