20. jūlijs, 2017

”Netflix” otrā ceturkšņa laikā pievienojušies 5,2 miljoni jauni klienti

Filmu straumēšanas serviss ”Netflix” paziņojis, ka 2017. gada otrā ceturkšņa laikā servisam pievienojušies 5,2 miljoni jauni klienti. Tas pamatīgi pārsniedz uzņēmuma iepriekš nosprausto mērķi, kas bija 3,2 miljoni.

”Netflix” šobrīd ir visstraujāk augošais filmu straumēšanas pakalpojums pasaulē. Pagājušā ceturkšņa laikā uzņēmuma izdevies piesaistīt vairāk kā piecus miljonus jaunu klientu, no kuriem viens miljons atrodas Ziemeļamerikas teritorijā, bet vairāk kā četri miljoni visā pārējā pasaulē.

”Netflix” galvenais peļņas avots ir abonenti un, jo lielāks to skaits, jo attiecīgi lielāki ir uzņēmuma ienākumi. ”Netflix” atklājis, ka šī gada laika izdevies palielināt arī peļņu.

Šobrīd ”Netflix” abonē 94 miljoni iedzīvotāji visā pasaulē. 2007. gadā abonentu skaits sasniedza 8 miljonus, turklāt praktiski visi abonenti atradās teritorijā. Šai momentā vairs tikai 53% no visiem ”Netflix” lietotājiem ir ASV iedzīvotāji.

Izmantotie resursi: https://techcrunch.com/

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda