• Sākums /
  • Tehnoloģijas /
28. februāris, 2017

Sesto gadu pēc kārtas ”Kaspersky Lab” ir nosaukts par līderi ”Gartner” galiekārtu aizsardzības platformu maģiskajā kvadrantā

2017. gada Gartner galiekārtu aizsardzības platformu maģiskajā kvadrantā Kaspersky Lab ir atzīmēts līderu kvadrantā. Novērtējuma pamatā ir kritēriji «stratēģiskais redzējums» un «īstenošanas efektivitāte». Šī ir sestā reize pēc kārtas, kad Gartner ir piešķīris uzņēmumam līderpozīciju.

Kaspersky Lab galvenais tehnoloģiju vadītājs Ņikita Švecovs komentēja: «Mēs uzskatām, ka būt par kiberdrošības līderi nozīmē nepārtrauktas inovācijas. Šajā nozarē piegādātājiem ir jāapsteidz jaunās kibernoziedzības metodes un vienlaikus jāapmierina arvien augošās IT infrastruktūras vides vajadzības. Šogad Kaspersky Lab tehnoloģiskajai izcilībai aprit divdesmit gadu, kuru laikā mēs esam izstrādājuši un ieviesuši dažādas pieejas kiberdrošībai. No mūsu izstrādājumu ātras atjaunināšanas līdz mākonī balstītai drošības informācijai un tagad arī progresīviem mašīnmācīšanās algoritmiem — tie ir mūsu sasniegumi, kurus ir apstiprinājuši neatkarīgi testi, cienījami analītiķi un apmierināti klienti.»

Lai uzzinātu vairāk par Kaspersky Lab un tā ilgstošo atzīšanu par līderi Gartner maģiskajā kvadrantā, lūdzu, 13.–17. februārī apmeklējiet mūs RSA konferencē Sanfrancisko. Kaspersky Lab atradīsies Ziemeļu zāles stendā Nr. 3321, un papildu informāciju par pasākumu var atrast šeit.

2017. gada 30. janvārī publicētais Ērika Uelē, Īana Makšeina un Avivas Litanes Gartner galiekārtu aizsardzības platformu maģiskais kvadrants ir pieejams šeit.

Gartner neatbalsta nevienu tā pētnieciskajās publikācijās minēto piegādātāju, preci vai pakalpojumu un neiesaka tehnoloģiju lietotājiem izvēlēties tikai piegādātājus ar augstāko novērtējumu vai citu apzīmējumu. Gartner pētnieciskās publikācijas sastāv no pētniecības organizācijas Gartner atzinumiem un nav uzskatāmas par faktu konstatāciju. Gartner nesniedz nekādas tiešas vai netiešas garantijas attiecībā uz šo pētījumu, tostarp nekādas garantijas par piemērotību tirgum vai noteiktam mērķim.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda