Sākums Programmatūra Uzņēmumiem par brīvu ir pieejams Kaspersky Anti-Ransomware Tool

Uzņēmumiem par brīvu ir pieejams Kaspersky Anti-Ransomware Tool

10 minūtes lasīšanai

ir izlaidis Anti-Ransomware Tool for Business — bezmaksas programmatūru, kas sniedz papildu drošību, aizsargājot korporatīvos lietotājus no izspiedējvīrusiem. Lai identificētu izspiedējvīrusu uzvedības modeļus un aizsargātu Windows pārvaldītas galiekārtas, Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business izmanto divas novatoriskas tehnoloģijas: Kaspersky Security Network un System Watcher1. System Watcher unikālās funkcijas ietver iespēju bloķēt un atritināt atpakaļ kaitīgas pārmaiņas. 
Ļaunprogrammatūras, piemēram, izspiedējvīrusi, kas inficē datorus un šifrē izšķirīgi svarīgus uzņēmuma datus, ir nopietna problēma, jo īpaši maziem uzņēmumiem. Kaspersky Lab . gada IT drošības risku liecina, ka pēdējo 12 mēnešu laikā gandrīz 42 % mazo un ējo uzņēmumu ir kļuvuši par izspiedējvīrusu upuriem. 34 % no tiem ir samaksājuši izpirkuma naudu, bet piektdaļa nav spējusi atgūt datus pat pēc tam, kad tika izpildītas kibernoziedznieku prasības. Uz Kaspersky Security Network statistiku balstītais Kaspersky Lab arī parāda milzīgus izspiedējvīrusu uzbrukumu uzņēmumiem uzplūdus: gandrīz seškārtēju pieaugumu no 27 tūkstošiem 2014./2015. gadā līdz 158,6 tūkstošiem 2015./2016. gadā.
Uzņēmumiem tiek ieteikts izmantot daudz papildu aizsardzības tehnoloģiju un pieeju, lai panāktu efektīvu drošību. Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business sniedz papildu drošību tiem uzņēmumiem, kam nav Kaspersky Lab progresīvo drošības risinājumu. Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business ir ātrs un viegls risinājums, kas spēj cīnīties ar vienu no sāpīgākajām drošības problēmām, kura rada finansiālus zaudējumus maziem un vidējiem uzņēmumiem, — izspiedējvīrusiem, un jo īpaši ar to visbīstamāko formu — šifrējošajām ļaunprogrammatūrām. Šifrētājvīrusu darbības iznākums ir neatgūstami šifrēti vērtīgi uzņēmuma dokumenti, tāpēc ir spiesti maksāt uzbrucējiem izpirkuma naudu par savu datu saņemšanu atpakaļ. Lai risinātu šo problēmu un aizsargātu Windows pārvaldītas galiekārtas, Kaspersky Lab Anti-Ransomware Tool for Business ietver divas galvenās tehnoloģijas.

  • Kaspersky Security Network ir mākoņpakalpojums, kas apstrādā miljoniem brīvprātīgo dalībnieku visā pasaulē anonimizētu ar kiberdrošību saistīto datplūsmu. Izmantojot Kaspersky Security Network, Kaspersky Lab drošības informācija tiek piegādāta dažu sekunžu laikā, nodrošinot īsu reakcijas laiku un uzturot augstu aizsardzības līmeni.
  • System Watcher ir uzlabota proaktīvā drošības tehnoloģija, kas pārbauda visus svarīgos notikumus, tostarp operētājsistēmas datņu un konfigurāciju izveidi un modificēšanu, programmu izpildi un datu apmaiņu tīklā. Notikumi tiek reģistrēti un analizēti, un, ja ir pierādījumi, ka programma izpilda ļaunprātīgas darbības, šīs darbības var bloķēt un atritināt atpakaļ, novēršot tālāku inficēšanos.

«2015. gadā Kaspersky Lab risinājumi ir aizsargājuši no šifrējošajiem izspiedējvīrusiem 443 920 lietotāju un korporatīvo klientu visā pasaulē, neļaujot kibernoziedzniekiem gūt gandrīz 53 miljonus dolāru nelegālo ienākumu. Mūsu eksperti novēro pastiprinošos šifrētājvīrusu problēmu un ir izstrādājuši šo vienkāršo rīku, kas ir pieejams par brīvu, lai palīdzētu cīnīties pret augošajiem izspiedējvīrusu draudiem uzņēmumu izšķirīgi svarīgajiem aktīviem. Parasti maziem un vidējiem uzņēmumiem nav dziļu drošības zināšanu, kādas ir nepieciešamas, lai izvērtētu un salīdzinātu desmitiem tirgū pieejamo drošības rīku. Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business ir saderīgs ar citu piegādātāju drošības risinājumiem un ir papildu līdzeklis pret izspiedējvīrusiem. Mēs nolēmām to izplatīt par brīvu, lai dotu uzņēmumiem iespēju novērtēt Kaspersky Lab tehnoloģiju spēku,» sacīja Kaspersky Lab galiekā izstrādājumu pārvaldības vadītājs Konstantīns Voronkovs.
Bezmaksas Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business ir saderīgs ar PC instalētiem citu piegādātāju aizsardzības risinājumiem un var kalpot par otro programmatūru aizsardzībai pret vismodernākajiem šifrējošajiem izspiedējvīrusiem. Lai lejupielādētu Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business, lūdzu, apmeklējiet https://go.kaspersky.com/Anti-ransomware-tool.html.
Kaspersky Anti-Ransomware Tool for Business ir papildu pretizspiedējvīrusu risinājums, kas pamata korporatīvos lietotājus nodrošina ar uzlabotu aizsardzību pret izspiedējvīrusiem. Organizācijām, kam ir nepieciešama vislabākā aizsardzība katram tīkla līmenim, tostarp drošības tehnoloģijas darbstaciju, datņu serveru un mobilo ierīču aizsardzībai no visu veidu ļaunprogrammatūrām un mūsdienu sarežģītajiem uzbrukumiem, Kaspersky Lab iesaka izmantot uzņēmumiem domātus specializētos risinājumus:
http://www.kaspersky.com/business-security/small-to-medium-business.
Ja organizācijas dati ir bloķēti, ir vērts pārbaudīt, vai tos var atgūt, apmeklējot jauno tiešsaistes portālu No More Ransom (www.nomoreransom.org).
Projekts No More Ransom piedāvā lietotājiem vairākus atšifrēšanas rīkus, lai palīdzētu atgūt ar dažu veidu izspiedējvīrusiem bloķētas datnes, nemaksājot kibernoziedzniekiem.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Programmatūra
Comments are closed.

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Revolut laiž klajā Robo digitālo padomu platformu Latvijā, lai automatizētu ieguldījumus

revolut ir laidusi klajā savu Robo digitālās padomu platformas pakalpojumu Latvijā. Jaunai…