11. maijs, 2016

WhatsApp izlaiž aplikāciju Windows un OS X darbinātiem datoriem

Vienu no populārākajām mobilās saziņas aplikācijām jau labu laiku varam izmantot tīmekļa pārlūkā, nu izlaista arī oficiālā WhatsApp aplikācija Windows un OS X operētājsistēmu darbinātiem datoriem.
79a77be6e2d3985e0a2bc8dd7d4a1f8086fc6334
interfeiss ir identisks kā tīmekļa versijai, tiesa šāds risinājums daudziem lietotājiem būs ērtāks, jo nav jātur atvērta atsevišķa cilne tīmekļa pārlūkā.
Līdzīgi kā tīmekļa versija, arī aplikācija sinhronizē ziņas ar tālruni, turklāt tās tiek šifrētas. Lai darbinātu datora aplikācijau nepieciešams ar tīmekļa pieslēgumu un WhatsApp.
Jaunā WhatsApp aplikācija ir saderīga ar PC datoriem sākot no Windows 8 un OS X darbinātiem datoriem, sākot ar 10.9 versiju.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for Artūrs
Artūrs - 11. maijs, 2016 Atbildēt

Uz W7 uzinstalējās bez problēmām

Avatar for Draugs
Draugs - 18. maijs, 2016 Atbildēt

WhatsApp ir arī SIM karte speciāla.

Avatar for khm
khm - 30. maijs, 2016 Atbildēt

Jauki, tikai nopietni windows 7 netiek atbalstīts vai tā ir raksta autora iedoma? Jo, ja tā ir īstenība, tad aplikācijas autors ir pamatīgi nolažojis ar iespēju piesaistīt sev vairākumu Windows lietotājus.

  Avatar for Oto
  Oto - 6. jūnijs, 2016 Atbildēt

  Supported versions:
  Mac OS X 10.9 and higher
  Windows 8 and higher (64-bit version)
  Windows 8 and higher (32-bit version)
  WhatsApp must be installed on your phone
  Reāli gan darbojas uz Win7, jo aplikācija ir vien browsera logs.

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda