24. februāris, 2019

Gurushots – Bilžu maiņa. Kāpēc aizstāt vienu fotoattēlu ar citu?

gurushots

Visilgāk vietnē Gurushots.com pavadīju meklējot atbildes uz diviem jautājumiem, un ātrā meklēšana neatrada atbildes vai instrukcijas. Pirmkārt, šī ir iespaidu un balsu attiecība, un vēl neesmu gatavs par to rakstīt. Otrkārt, mijmaiņas darījumi, t.i. aizvietotāji. Iesācējs uzreiz nespēj saprast, kas ir šie noslēpumaini mijmaiņas darījumi, un kāpēc tie ir nepieciešami?

Tie ir nepieciešami visos posmos, bez tiem neko nesasniegsi. Pašā sākumā, lai pārietu no 1. iesācēja statusa uz 3. izaicinātāja statusu, jums jāapgūst šis un jāpabeidz 5 veiksmīgi nomainīti darījumi. Un tad, kā pareizi rakstīts vietnes padomos, apgūstiet iespēju veikt mijmaiņas darījumus – tā ir vesela , kas var dot uzvaru.

Apmaiņa (SWAP) ir iespēja aizstāt konkursam izvirzīto fotoattē ar citu jūsu fotoattēlu. Veiksmīga apmaiņa (Veiksmīga SWAP) tiek iegūta, ja nākamais fotoattēls ieguva par 50 vairāk balsu nekā iepriekšējais, bet iepriekšējais ieguva vismaz 20 balsis pirms tā aizstāšanas. Jums jau no paša sākuma būs vairāki mijmaiņas darījumi, taču nesteidzieties tos tērēt, vispirms iepazīstieties ar spēli un mainiet tikai daudzsološajām acīmredzami neizdevušos fotoattēlus, un ne visu.
Apmaiņa var kļūt par spēcīgu “pastiprinātāju” un ienest 200-300 balsis, kas atlikušas, lai uzvarētu. Pieredzējuši dalībnieki iesaka, kad visi līdzekļi ir iztērēti, balsis netiek pievienotas un fotogrāfijai, kas bija konkursa augšgalā, sāka zust vērtējums, aizstājiet to ar citu fotoattēlu. Ja otrais fotoattēls balsojumos nepārspēj pirmo vai nedaudz apsteidz, apmēram 20 minūtes pirms beigām veiciet otru maiņu (protams, jums tas būtu jāatstāj krājumā) un atgrieziet pirmo fotoattēlu spēlē. Vēlreiz, lai izdarītu šo triku, jums ir nepieciešams nevis viens, bet divi. Nebalsojiet, kamēr ir ieslēgts otrais fotoattēls, un uzpildiet skaitītāju pēc pirmā foto atgriešanās.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.