24. februāris, 2019

Gurushots – Bilžu maiņa. Kāpēc aizstāt vienu fotoattēlu ar citu?

gurushots

Visilgāk vietnē Gurushots.com pavadīju meklējot atbildes uz diviem jautājumiem, un ātrā meklēšana neatrada atbildes vai instrukcijas. Pirmkārt, šī ir iespaidu un balsu attiecība, un vēl neesmu gatavs par to rakstīt. Otrkārt, mijmaiņas darījumi, t.i. aizvietotāji. Iesācējs uzreiz nespēj saprast, kas ir šie noslēpumaini mijmaiņas darījumi, un kāpēc tie ir nepieciešami?

Tie ir nepieciešami visos posmos, bez tiem neko nesasniegsi. Pašā sākumā, lai pārietu no 1. iesācēja statusa uz 3. izaicinātāja statusu, jums jāapgūst šis un jāpabeidz 5 veiksmīgi nomainīti darījumi. Un tad, kā pareizi rakstīts vietnes padomos, apgūstiet iespēju veikt mijmaiņas darījumus – tā ir vesela zinātne, kas var dot uzvaru.

Apmaiņa (SWAP) ir iespēja aizstāt konkursam izvirzīto fotoattēlu ar citu jūsu fotoattēlu. Veiksmīga apmaiņa (Veiksmīga SWAP) tiek iegūta, ja nākamais fotoattēls ieguva par 50 vairāk balsu nekā iepriekšējais, bet iepriekšējais ieguva vismaz 20 balsis pirms tā aizstāšanas. Jums jau no paša sākuma būs vairāki mijmaiņas darījumi, taču nesteidzieties tos tērēt, vispirms iepazīstieties ar spēli un mainiet tikai daudzsološajām acīmredzami neizdevušos fotoattēlus, un ne visu.
Apmaiņa var kļūt par spēcīgu “pastiprinātāju” un ienest 200-300 balsis, kas atlikušas, lai uzvarētu. Pieredzējuši dalībnieki iesaka, kad visi līdzekļi ir iztērēti, balsis netiek pievienotas un fotogrāfijai, kas bija konkursa augšgalā, sāka zust vērtējums, aizstājiet to ar citu fotoattēlu. Ja otrais fotoattēls balsojumos nepārspēj pirmo vai nedaudz apsteidz, apmēram 20 minūtes pirms beigām veiciet otru maiņu (protams, jums tas būtu jāatstāj krājumā) un atgrieziet pirmo fotoattēlu spēlē. Vēlreiz, lai izdarītu šo triku, jums ir nepieciešams nevis viens, bet divi. Nebalsojiet, kamēr ir ieslēgts otrais fotoattēls, un uzpildiet skaitītāju pēc pirmā atgriešanās.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda