19. februāris, 2019

Kā tērēt un nopelnīt naudu fotokonkursā, neaizmirstot par baudu

gurushots

Ļaujiet man jums uzreiz pateikt: Gurushots.com spēļu platformā fotogrāfiem nav absolūti nekādu iespēju nopelnīt naudu. Aizmirsti.

Katrā konkursā ir balvu summas no USD 200 līdz 800 USD par 2-3 nominācijām, bet tie ir spēļu iesaiņojumi. Uz tiem, tāpat kā jebkurā spēlē, jūs varat iegādāties papildinājumus un spēlētājam noderīgas lietas, bet neko vairāk. 800 USD vietā jums tiks uzrādīts nezināms foto redaktors. Reizēm tiek pasniegtas balvas no Adobe, Amazon sertifikātiem un pat naudas. Jebkurā gadījumā varat iedomāties, cik daudz laika jums jātērē vietnē, lai apbraukātu desmitiem tūkstošu dalībnieku un laimētu retu balvu?
Treasured sertifikāti. Divi no daudzajiem tūkstošiem pretendentu to iegūs. Starp citu, konkurss ar vērtīgām balvām ir bloķēts, lai to atbloķētu, jums jāpavada atslēga
Treasured sertifikāti. Divi no daudzajiem tūkstošiem pretendentu to iegūs. Starp citu, konkurss ar vērtīgām balvām ir bloķēts, lai to atbloķētu, jums jāpavada atslēga

Tāpat kā jebkurā spēlē, ja esat azartspēļu spēlētājs, jūs varat viegli sākt tērēt naudu enerģijas palielināšanai – pastiprinātājiem, aizpildīšanai un maiņas darījumiem. Kā jūs vēlaties, bet es pats nedomāju un neiesaku citiem. Visas noderīgās lietas var nopelnīt, veicot ikdienas uzdevumus.

Dažos konkursos ir poga EXHIBIT. Šis ir piedāvājums piedalīties reālā izstādē kaut kur tālā, tālā Galaktikā vai izdrukāt fotogrāfijas žurnālā. Maksa ir USD 8. Noteikti izmantošu un dalīšos ar jebkuru rezultātu (es izpildīju solījumu), bet izstādē tiek garantēta tikai konkursa top 100 dalība, tāpēc vispirms jāiekļūst priekšējās rindās, bet pēc tam jāmaksā. Ja jūs tikai maksājat, viņi sola apsvērt jūsu darbu, bet ne vairāk. Katru reizi, kad apmaksātās dalības nosacījumi ir nedaudz atšķirīgi, neaizmirstiet tos izpētīt. Izmēģini pats!
Garantēta galerijas telpa visiem, kas maksā? Nez kur: uz interaktīvā ekrāna? Bet uzvarētājiem tiek solīts galerijā ievietot sava fotoattēla izdruku.

Garantēta galerijas telpa visiem, kas maksā? Nez kur: uz interaktīvā ekrāna? Bet uzvarētājiem tiek solīts galerijā ievietot sava fotoattēla izdruku.
Publikācija žurnāla lappusēs. Noklikšķinot uz pogas Lietot tūlīt piekrišanas, tiek parādīta maksājuma summa un veids
Publikācija žurnāla lappusēs. Noklikšķinot uz pogas Lietot tūlīt piekrišanas, tiek parādīta maksājuma summa un veids
Ja balva ir foto publicēšana profesionālā žurnālā, uz papīra, tad nosacījumi ir daudz stingrāki. Tiek publicēti tikai trīs uzvarētāji, un 100 labākie tiek publicēti žurnāla vietnē. Kāds cits, bet šāds priekšlikums mani ļoti nemudina un noteikti nemaksā naudu.

Konkursus, kuros nosacījumi iekļauj publicēšanu žurnālā, apzīmē ar to pašu etiķeti Exhibition

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda