10. marts, 2017

''1Password'' piedāvā teju 100 tūkstošus eiro par sistēmas uzlaušanu

Uzņēmuma AgileBits kontrolētais projekts 1Passwords drošības nolūkos piedāvājis ļoti solīdu summu tam, kurš uzlauzīs sistēmu.
1Passwords piedāvā lietotājiem paroļu noglabāšanas servisu. Respektīvi, nepieciešams atcerēties tikai vienu paroli, kas cilvēku aizvedīs līdz savam profilam, kur savukārt būs saglabātas pārējās paroles.
Šis piedāvā plašas informācijas glabāšanas opcijas. Piemēram, pases, banku, dažādu internetveikalu kontu datus, kā arī sociālo tīklu pierakstīšanās informāciju.
1Passwords cena mēnesī vienai personai ir 2,99 eiro, bet pieciem lietotājiem uzreiz – 4,99 eiro. jau iepriekš hakeriem piedāvāja 25 tūkstošus tad, ja kādam izdosies uzlauzt paroles un iekļūt kāda lietotāja profilā.
Tagad summa palielināta četras reizes, lai mudinātu advancētus prātus censties uzlauzt sistēmas, kas pašam 1Passwords nāks tikai par labu un servisu padarīs spēcīgāku un drošāku. Tam, kuram izdosies atrast vājo vietu 1Password sistēmā, tiks izmaksāta naudas summa gandrīz 100 tūkstošu eiro apmērā.
Resursi: http://www.digitaltrends.com

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda