10. marts, 2017

''1Password'' piedāvā teju 100 tūkstošus eiro par sistēmas uzlaušanu

Uzņēmuma AgileBits kontrolētais projekts 1Passwords drošības nolūkos piedāvājis ļoti solīdu summu tam, kurš uzlauzīs sistēmu.
1Passwords piedāvā lietotājiem paroļu noglabāšanas servisu. Respektīvi, nepieciešams atcerēties tikai vienu paroli, kas cilvēku aizvedīs līdz savam profilam, kur savukārt būs saglabātas pārējās paroles.
Šis piedāvā plašas informācijas glabāšanas opcijas. Piemēram, pases, banku, dažādu internetveikalu kontu datus, kā arī sociālo tīklu pierakstīšanās informāciju.
1Passwords cena mēnesī vienai personai ir 2,99 eiro, bet pieciem lietotājiem uzreiz – 4,99 eiro. jau iepriekš hakeriem piedāvāja 25 tūkstošus tad, ja kādam izdosies uzlauzt paroles un iekļūt kāda lietotāja profilā.
Tagad summa palielināta četras reizes, lai mudinātu advancētus prātus censties uzlauzt sistēmas, kas pašam 1Passwords nāks tikai par labu un servisu padarīs spēcīgāku un drošāku. Tam, kuram izdosies atrast vājo vietu 1Password sistēmā, tiks izmaksāta naudas summa gandrīz 100 tūkstošu eiro apmērā.
Resursi: http://www.digitaltrends.com

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda