Sākums Biroja tehnika Analītiķi: 3D printeru tirgus tuvākajos gados strauji attīstīsies

Analītiķi: 3D printeru tirgus tuvākajos gados strauji attīstīsies

1 minūtes lasīšanai

Dotajā brīdī visveiksmīgākais ir planšetdatoru tirgus, kas pēdējos gados piedzīvo īpaši strauju izaugsmi. Tikmēr eksperti lēš, ka tikpat iespaidīgu potenciālu sevī slēpj viedpulksteņi, taču analītiķu kompānija Canalys norāda, ka īpaši strauji tuvākajos gados attīsties 3D printeru bizness.

Analītiķi lēš, ka pagājušajā gadā 3D printeru bizness spējis iekasēt 2,5 miljardus dolāru, gūstot ienākumus gan no pārdotajiem printeriem, gan no printēšanai paredzētajiem materiāliem.

Izsakot prognozes, analītiķi norāda, ka šogad izaugsme turpināsies un bizness spēs iekasēt 3,8 miljardus dolāru jeb piedzīvot 66 procentu izaugsmi.

Kompānijas eksperti uzskata, ka šī ir viena no perspektīvākajām jomām, kas dotajā brīdī atrodas vien attīstības sākumstadijā. Rezultātā tiek prognozēts, ka 2018. gadā bizness spēs iekasēt 16,2 miljardus dolāru, no kuriem 5,4 miljardus sastādīs pašu printeru pārdošana, bet iespaidīgus 10,8 miljardus nodrošinās printeriem nepieciešamo izejvielu realizācija.

Saprotams, ka īpaši nozari ietekmēs lielie ražotāji. Šajā kontekstā tiek minēts tieši HP, kas nesen paziņoja, ka jūnijā iepazīstinās ar ko īpaši nozīmīgu 3D printeru pasaulē.

3dprinteris

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Biroja tehnika
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…