Sākums Programmatūra Sociālo tīklu lietotāji vērtē jauno Windows 10: pirmās 5 dienas

Sociālo tīklu lietotāji vērtē jauno Windows 10: pirmās 5 dienas

3 minūtes lasīšanai

No 14. septembra līdz 28. septembrim 10 Latvijas iedzīvotāji – aktīvi sociālo mediju lietotāji –  izmēģina Windows 10 ierīces un dalīsies savos iespaidos sociālajos tīklos ar mirkļbirku #W10LV. Akcijas mērķis ir novērtēt Windows 10 ikdienas lietotāju acīm – kādas iespējas un interesantus “knifiņus” jaunā operētājsistēma piedāvā un kādu lietotāja pieredzi tā sniedz.
#W10LV izaicinājumā piedalīties piekrituši dažādu profesiju pārstāvji – radio raidījumu vadītājs un improvizators Kaspars Breidaks, modes blogeris Deniss Ševeļovs, diriģents Ints Teterovskis, režisore un producente Dace Pūce, fotogrāfi Valdis Ošiņš un Andris Barbans, Chaula TV programmu direktors Ēriks Saksons, pedagogi Marks Gitermans, Oskars Līkops un Valdis Zuters.
“Ar šo ideju mēs vēlamies rosināt cilvēkus aktīvāk izmēģināt un novērtēt visas tās jaunās iespējas, ko sniedz Windows 10. Gribu uzsvērt, ka mēs patiešām gaidām ne tikai tehnoloģiju ekspertu, bet arī ikdienas lietotāju vērtējumu un atgriezenisko saiti, jo darbs pie operētājsistēmas attīstības nebeidzas nekad – līdz ar jaunām iespējām, cilvēkiem rodas arī jaunas vajadzības un intereses, un mūsu uzdevums ir – ieraudzīt šīs vajadzības un piedāvāt tām risinājumu,” stāsta Ēriks Eglītis, Microsoft Latvia vadītājs.
Zemāk īss apkopojums kā tad testētājiem ir veicies pirmajās 10 dienās. Pilnu ieskatu par Windows 10 testēšanas gaitu, vari iegūt sociālajā tīklā Twitter, sekojot mirkļbirkai #W10LV
Chaula TV programmu direktors Ēriks Saksons atklāj, ka ar OneNote var ērti aizvietot papīra piezīmes:

Tāpat arī Ēriks augsti vērtē iespēju strādāt ar vairākiem logiem vienā ekrānā, un atrod pāris kļūdas Skype Aplikācijā


Fotogrāfs Valdis Ošiņš jauno Windows 10 vērtē gan no jauna lietotāja viedokļa, jo ikdienā izmanto OS X, kā arī no profesionālā viedokļa

Īpaši aktīvs Windows 10 testētājs ir fizikas skolotājs Valdis Zuters, kurš pozitīvi novērtējis OneNote, kā arī pamanījies izmantot planšeti kā testa objektu, lai noteiktu kā displeja apgaismojums ir atkarīgs no attāluma:

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Programmatūra
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…