19. septembris, 2015

Sociālo tīklu lietotāji vērtē jauno Windows 10: pirmās 5 dienas

No 14. septembra līdz 28. septembrim 10 Latvijas iedzīvotāji – aktīvi sociālo mediju lietotāji –  izmēģina Windows 10 ierīces un dalīsies savos iespaidos sociālajos tīklos ar mirkļbirku #W10LV. Akcijas mērķis ir novērtēt Windows 10 ikdienas lietotāju acīm – kādas iespējas un interesantus “knifiņus” jaunā operētājsistēma piedāvā un kādu lietotāja pieredzi tā sniedz.
#W10LV izaicinājumā piedalīties piekrituši dažādu profesiju pārstāvji – radio raidījumu vadītājs un improvizators Kaspars Breidaks, modes blogeris Deniss Ševeļovs, diriģents Ints Teterovskis, režisore un producente Dace Pūce, fotogrāfi Valdis Ošiņš un Andris Barbans, Chaula programmu direktors Ēriks Saksons, pedagogi Marks Gitermans, Oskars Līkops un Valdis Zuters.
“Ar šo ideju mēs vēlamies rosināt cilvēkus aktīvāk izmēģināt un novērtēt visas tās jaunās iespējas, ko sniedz Windows 10. Gribu uzsvērt, ka mēs patiešām gaidām ne tikai tehnoloģiju ekspertu, bet arī ikdienas lietotāju vērtējumu un atgriezenisko saiti, jo darbs pie operētājsistēmas attīstības nebeidzas nekad – līdz ar jaunām iespējām, cilvēkiem rodas arī jaunas vajadzības un intereses, un mūsu uzdevums ir – ieraudzīt šīs vajadzības un piedāvāt tām risinājumu,” stāsta Ēriks Eglītis, Latvia vadītājs.
Zemāk īss apkopojums kā tad testētājiem ir veicies pirmajās 10 dienās. Pilnu ieskatu par Windows 10 testēšanas gaitu, vari iegūt sociālajā tīklā Twitter, sekojot mirkļbirkai #W10LV
Chaula programmu direktors Ēriks Saksons atklāj, ka ar OneNote var ērti aizvietot papīra piezīmes:

Tāpat arī Ēriks augsti vērtē iespēju strādāt ar vairākiem logiem vienā ekrānā, un atrod pāris kļūdas Skype Aplikācijā


Fotogrāfs Valdis Ošiņš jauno Windows 10 vērtē gan no jauna lietotāja viedokļa, jo ikdienā izmanto OS X, kā arī no profesionālā viedokļa

Īpaši aktīvs Windows 10 testētājs ir fizikas skolotājs Valdis Zuters, kurš pozitīvi novērtējis OneNote, kā arī pamanījies izmantot planšeti kā testa objektu, lai noteiktu kā displeja apgaismojums ir atkarīgs no attāluma:

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for huiņa
huiņa - 21. septembris, 2015 Atbildēt

pa lielam viss šis ir huiņa.
kam izmantot one note, ja google keep izmantoju, kopš tas paradījās un visur kur pārlūks tur var tikt iekšā.
windows 10 piedrazots ar visādiem sūdiem, win 7 dzīvos tikpat ilgi kā windows xp, ja ne vēl vairāk.
bezjēdzīgas lietas, ko neviens nelieto. nost ar digitalizāciju.nos ar mākoņiem, nost ar win 10!

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda