21. septembris, 2015

Brother QL-710W uzlīmju printera apskats

Turpinot apskatīt uzlīmju printerus, šodien ķersimies pie QL-710W ierīces.
IMG_9332
QL-710W ir galda uzlīmju printeris. Ierīces izmēri ir 128 x 236 x 153 milimetri, savukārt svars – 1.2 kilogrami. Printeris paredzēts darbam ar DK tipa uzlīmju lentām. Atšķirībā no TZe uzlīmēm, šīs nav tik noturīgas un paredzētas dažādu dokumentu marķēšanai, aploksnēm, pakām un tamlīdzīgi. Maksimālais šādas uzlīmes platums konkrētajam printerim ir līdz 62 milimetriem, savukārt garums – līdz pat vienam metram. Līdzīgi kā ar TZe lentām, arī šajā gadījumā tiek izmantota termodruka, attiecīgi uzlīmju lenta ir vienīgais izejmateriāls.
IMG_9336
Uz printera atrodami 4 taustiņi, kas paredzēti uzlīmju lentes padošanai, griešanai, aktivizēšanai, kā arī ierīces ieslēgšanai/izslēgšanai.
Uzlīmja lenta ievietojama, atverot vāciņu ierīces augšpusē, attiecīgi lai to nomainītu, printeris pat nebūs jāizkustina no galda. Patīkami. ka  QL-710W aprīkots ar iebūvētu barošanas adapteri (nepieciešams pieslēgt vien kabeli), attiecīgi tas neaizņems vietu uz vai zem galda.
IMG_9338
Printeris pieslēdzams datoram, kā izmantojot USB kabeli, tā arī atbalstu, turklāt, pateicoties pēdējam, printeris arī darbosies ar dažādām mobilajām ierīcēm. iPrint&Label aplikācija ir pieejama iOS un Android darbinātām ierīcēm. Aplikācija lejupielādējama un izmantojama bez maksas.
IMG_9334
No datora varam ērti drukāt, izmantojot P-Touch Editor programmatūru, kas ļauj mums pielāgot uzlīmju dizainu, kā arī iekļaut tajās attēlus, svītru kodus, kontaktu informāciju u.c.
IMG_9335
Standarta drukas ātrums ir 150 milimetri sekundē, ierīce darbības laikā nav nedzirdama, tomēr tā ir krietni klusāka par klasiskajiem tintes vai lāzera printeriem. Tā kā printerī iebūvēts automātiskais nazis, tad arī mums nav jāuztraucas par nogriešanu, viss notiek automātiski un uzlīmju malas ir perfekti taisnas.
QL-710W ierīce pieejama par 139 eiro, savukārt izejmateriālu cenas svārstās no 7.50 eiro par lenti, kurā ir 400 uzlīmes ar izmēru 17 x 54 milimetri un līdz 67 eiro par 62 milimetru platu caurspīdīgu, vienlaidu uzlīmju lentu 15.24 metru garumā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for Tas pats Jānis
Tas pats Jānis - 21. septembris, 2015 Atbildēt

Tīri mani novērojumi – agrāk Brother bija ļoti lētas iekārtas un neadekvāti dārgi izejmateriāli, bet tagad ir dārgas gan iekārtas gan izejmateriāli. Ir jābūt aptaurētam un skopam, lai nopirktu šo printeri, kuram uzlīmes maksā 3-5x dārgāk, kā piemēram TSC vai Zebra. Protams, Zebra nemaksās 130Eur, bet neviens nav ar likumu aizliedzis iegādāties mazlietotu TSC par 150Eur un drukāt tā ka šņakst.

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda