21. septembris, 2015

Brother QL-710W uzlīmju printera apskats

Turpinot apskatīt Brother uzlīmju printerus, šodien ķersimies pie QL-710W ierīces.
IMG_9332
Brother QL-710W ir galda uzlīmju printeris. izmēri ir 128 x 236 x 153 milimetri, savukārt svars – 1.2 kilogrami. paredzēts darbam ar DK tipa uzlīmju lentām. Atšķirībā no TZe uzlīmēm, šīs nav tik noturīgas un paredzētas dažādu dokumentu marķēšanai, aploksnēm, pakām un tamlīdzīgi. Maksimālais šādas uzlīmes platums konkrētajam printerim ir līdz 62 milimetriem, savukārt garums – līdz pat vienam metram. Līdzīgi kā ar TZe lentām, arī šajā gadījumā tiek izmantota termodruka, attiecīgi uzlīmju lenta ir vienīgais izejmateriāls.
IMG_9336
Uz printera atrodami 4 taustiņi, kas paredzēti uzlīmju lentes padošanai, griešanai, aktivizēšanai, kā arī ieslēgšanai/izslēgšanai.
Uzlīmja lenta ievietojama, atverot vāciņu augšpusē, attiecīgi lai to nomainītu, pat nebūs jāizkustina no galda. Patīkami. ka Brother QL-710W aprīkots ar iebūvētu barošanas adapteri (nepieciešams pieslēgt vien kabeli), attiecīgi tas neaizņems vietu uz vai zem galda.
IMG_9338
pieslēdzams datoram, kā izmantojot USB kabeli, tā arī atbalstu, turklāt, pateicoties pēdējam, printeris arī darbosies ar dažādām mobilajām ierīcēm. Brother iPrint&Label aplikācija ir pieejama iOS un Android darbinātām ierīcēm. Aplikācija lejupielādējama un izmantojama bez maksas.
IMG_9334
No datora varam ērti drukāt, izmantojot P-Touch Editor programmatūru, kas ļauj mums pielāgot uzlīmju dizainu, kā arī iekļaut tajās attēlus, svītru kodus, kontaktu informāciju u.c.
IMG_9335
Standarta drukas ātrums ir 150 milimetri sekundē, ierīce darbības laikā nav nedzirdama, tomēr tā ir krietni klusāka par klasiskajiem tintes vai lāzera printeriem. Tā kā printerī iebūvēts automātiskais nazis, tad arī mums nav jāuztraucas par nogriešanu, viss notiek automātiski un uzlīmju malas ir perfekti taisnas.
Brother QL-710W ierīce pieejama par 139 eiro, savukārt izejmateriālu cenas svārstās no 7.50 eiro par lenti, kurā ir 400 uzlīmes ar izmēru 17 x 54 milimetri un līdz 67 eiro par 62 milimetru platu caurspīdīgu, vienlaidu uzlīmju lentu 15.24 metru garumā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for Tas pats Jānis
Tas pats Jānis - 21. septembris, 2015

Tīri mani novērojumi – agrāk Brother bija ļoti lētas iekārtas un neadekvāti dārgi izejmateriāli, bet tagad ir dārgas gan iekārtas gan izejmateriāli. Ir jābūt aptaurētam un skopam, lai nopirktu šo printeri, kuram uzlīmes maksā 3-5x dārgāk, kā piemēram TSC vai Zebra. Protams, Zebra nemaksās 130Eur, bet neviens nav ar likumu aizliedzis iegādāties mazlietotu TSC par 150Eur un drukāt tā ka šņakst.

lvLatviešu valoda