22. oktobris, 2015

YouTube Red: 10 ASV dolāri mēnesī par video bez reklāmām un iespēju tos saglabāt skatīšanai bezsaistē

beidzot prezentējuši ilgi gaidīto YouTube abonēšanas servisu, kas nodēvēts par YouTube Red.

YouTube abonenti varēs skatīties visus bez reklāmām, saglabāt tos skatīšanai tad, kad nav pieejamas interneta savienojums, kā arī planšetdatoros un viedtālruņos atskaņošana turpināsies arī tad, ja ierīcei būs izslēgts ekrāns, vai YouTube aplikācija darbosies fonā.

Jāpiemin, ka pagaidām YouTube solās būt pieejams ASV, sākot no 28. oktobra. Par pieejamību citās valstīs pagaidām ziņu nav. Tiek ziņots, ka abonēšana reizē nodrošinās pieeju Music servisam un otrādi.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for Vārds
Vārds - 22. oktobris, 2015 Atbildēt

Sanāk redtube.com

Avatar for Vietā
Vietā - 22. oktobris, 2015 Atbildēt

Lai dzīvo RedTube!

Avatar for marss
marss - 22. oktobris, 2015 Atbildēt

RedTube 😀

Avatar for NSG
NSG - 23. oktobris, 2015 Atbildēt

Jā pa nosaukumu čaļi nav piedomājuši. Bet nu pakalpojums mākslīgi izveidots senāk vispār nebija reklāmas, paši izveidoja problēmu un paši dod tai atrisinājumu.

Avatar for Anonīms
Anonīms - 23. oktobris, 2015 Atbildēt

Slikti, tas nozīmē, ka visus motivēs pirkt. Motivēs visdrīzāk ar lielāku reklāmu īpatsvaru, uzbāzību utt.

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda