22. oktobris, 2015

YouTube Red: 10 ASV dolāri mēnesī par video bez reklāmām un iespēju tos saglabāt skatīšanai bezsaistē

beidzot prezentējuši ilgi gaidīto abonēšanas servisu, kas nodēvēts par .

YouTube abonenti varēs skatīties visus video bez reklāmām, saglabāt tos skatīšanai tad, kad nav pieejamas interneta , kā arī planšetdatoros un viedtālruņos atskaņošana turpināsies arī tad, ja ierīcei būs izslēgts , vai YouTube aplikācija darbosies fonā.

Jāpiemin, ka pagaidām YouTube Red solās būt pieejams ASV, sākot no 28. oktobra. Par pieejamību citās valstīs pagaidām ziņu nav. Tiek ziņots, ka YouTube Red abonēšana reizē nodrošinās pieeju Music servisam un otrādi.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for Vārds
Vārds - 22. oktobris, 2015

Sanāk redtube.com

Avatar for Vietā
Vietā - 22. oktobris, 2015

Lai dzīvo RedTube!

Avatar for marss
marss - 22. oktobris, 2015

RedTube 😀

Avatar for NSG
NSG - 23. oktobris, 2015

Jā pa nosaukumu čaļi nav piedomājuši. Bet nu pakalpojums mākslīgi izveidots senāk vispār nebija reklāmas, paši izveidoja problēmu un paši dod tai atrisinājumu.

Avatar for Anonīms
Anonīms - 23. oktobris, 2015

Slikti, tas nozīmē, ka visus motivēs pirkt. Motivēs visdrīzāk ar lielāku reklāmu īpatsvaru, uzbāzību utt.

Komentāri ir slēgti