Sākums Huawei Draudzīgi lietotājam un makam – ‘Huawei’ sportiskie viedpalīgi

Draudzīgi lietotājam un makam – ‘Huawei’ sportiskie viedpalīgi

7 minūtes lasīšanai
huawei 1

Regulāra fiziskā slodze ir pamats gan fiziskajai, gan garīgajai veselībai, un padarīt sportošanu aizraujošāku un vieglāku, kā arī sekot līdzi un analizēt rezultātus var palīdzēt dažādas viedierīces, kuras mūsdienās par saprātīgu cenu ir pieejamas ikvienam. “Huawei” piedāvā iepazīties ar četriem viedpalīgiem, kuri gan motivē aktīvam dzīvesveidam, gan monitorē un dažādo ikdienas kustības, gan arī uzrauga veselības stāvokli.

Estētiskā un ergonomiskā “Huawei Band 4” aproce ir apveltīta ar virkni teicamu īpašību, ko novērtēs ikviens mūsdienīga un aktīva dzīvesveida piekritējs. Stilīgs dizains, komforts, ilgs akumulatora darbības laiks un optimizētas viedfunkcijas, kas nodrošina ļoti precīzu sirdsdarbības kontroli, rūpīgu aktivitāšu un miega monitoringu, kā arī privāto treniņu asistentu.

Aproce piedāvā deviņus dažādus treniņu režīmus skriešana, iešana, peldēšana un riteņbraukšana (gan iekštelpās, gan ārā), eliptiskais trenažieris, airēšana un vingrošana, tādējādi apmierinot ikviena individuālu treniņu cienītāja vajadzības. Katru kustību fiksē un uzrauga “TruSeenTM3.5″ tehnoloģija, kuru “Huawei” arvien uzlabojis četru gadu garumā. Šī tehnoloģija automātiski nosaka treniņa fāzi un pārslēdzas reālā laika sirdsdarbības izsekošanas režīmā. Sirdsdarbības monitorings notiek visos treniņu režīmos – gan iekštelpās, gan ārā.

Savukārt “TruSleepTM2.0” tehnoloģija nodrošina detalizētu miega ciklu uzraudzību, sniedzot lietotājam personalizētus ieteikumus miega kvalitātes uzlabošanai. “TruSleepTM2.0” identificē četras dažādas miega fāzes un fiksē sešus izplatītākos miega traucējumus.

Visbeidzot – ikviens lietotājs novērtēs ilgo akumulatora darbības laiku un vieglo uzlādi. Ar vienu uzlādi pietiks vismaz sešām secīgām lietošanas dienām, savukārt siksniņā iebūvētais USB uzlādes ports bez speciāla lādētāja vai vadiem ļaus to pieslēgt pie jebkuras USB pieslēgvietas.

Eleganti sportiskais “Huawei Watch GT2e” ar 1,39 collu displeju ir radīts, lai iedvesmotu aktīvam dzīvesveidam, piedāvājot veselus 100 treniņu režīmus – sākot no tradicionālajiem sporta veidiem un beidzot ar pavisam ekstrēmiem. Ar īpaši jaudīgu akumulatoru, kas ar vienu uzlādi darbosies veselas divas nedēļas, ar “Huawei” izstrādātu “TruseenTM 3.5″ tehnoloģiju šis pulkstenis nodrošina precīzu sirdsdarbības monitoringu, brīdinot par novirzēm no normas gan treniņos, gan ikdienas gaitās, uzrauga asinsspiedienu, kā arī seko līdzi miega kvalitātei.

Izvērstā treniņu režīmu izvēlne sastāv no 15 profesionāliem treniņiem, no kuriem astoņi ir āra aktivitātes (skriešana, staigāšana, kalnos kāpšana, pārgājieni, taku skriešana, riteņbraukšana, peldēšana un triatlons) un septiņi – iekštelpu (iešana, skriešana, riteņbraukšana, peldēšana, brīvais treniņš, eliptiskais trenažieris un airēšanas trenažieris). Īpaši svarīgi, ka profesionālajos treniņu režīmos “Huawei Watch GT2e” nodrošina ļoti visaptverošu uzraudzību, spējot fiksēt 190 datu veidus, tādējādi sniedzot profesionālus ieteikumus snieguma uzlabošanai. Peldētājus priecēs fakts, ka pulkstenis ir ūdensizturīgs – ar to var nirt līdz pat 50 metru dziļumā, kā arī tas mēra nopeldēto attālumu.

Tāpat šis ar zinātnisku precizitāti apveltītais pulkstenis piedāvā 85 pielāgotus treniņu režīmus sešās kategorijās: ekstrēmais sports, brīvais laiks, fitness, ūdens sports, bumbu sporta spēles un ziemas sporta veidi. Šajās kategorijās pieejamas tādas neikdienišķas aktivitātes kā ielu dejas un urbānā vingrošana, klinšu kāpšana, balets, bokss, joga u. c. Ikviena treniņa laikā pulkstenis fiksēs svarīgākos rādītājus – treniņa ilgumu, sadedzinātās kalorijas, sirdsdarbības intervālu, progresu, atpūtas laiku u. c., pēc tam piedāvājot treniņa plānu un infografiku, ar ko dalīties sociālajos tīklos.

Līdztekus “TruseenTM 3.5″ tehnoloģijai, kas monitorē sirdsdarbību, “Huawei Watch GT2e” pulkstenis aprīkots arī ar “TruRelexTM” un “TrusleepTM 2.0″ tehnoloģijām. “TruRelexTM” nosaka un analizē stresa līmeni, savukārt “TrusleepTM 2.0″ seko līdzi miega kvalitātei, tādējādi sniedzot lietotājam visaptverošu un detalizētu informāciju par veselības stāvokli gan fiziskas slodzes laikā, gan ikdienas režīmā, gan arī naktsmiera laikā.

Vēl viens svarīgs mērījums ir skābekļa līmenis asinīs, ko aproce nosaka pēc vairāku fizioloģisko rādītāju sakarībām, tādējādi sniedzot personalizētus ieteikumus veselības stāvokļa un fitnesa snieguma uzlabošanai – sākot no garīga darba darītājiem un beidzot ar ekstrēmo sporta veidu cienītājiem.

“Huawei Watch GT2e” aprīkots arī ar mūzikas atskaņotāja opciju un atmiņu 500 mp3 dziesmām, un to ir iespējams sinhronizēt ar “Huawei Music” un “Bluetooth”. Turklāt pulksteņa dizainu viegli iespējams pielāgot personīgajai gaumei – pieejami vairāki ciparnīcu dizaini, kā arī nomaināmas krāsainas un ērtas fitnesa siksniņas.

Ergonomiskās un kompaktās “Huawei FreeBuds 3” bezvadu austiņas ar aktīvu trokšņu slāpēšanu ir bauda ne tikai ausīm, bet arī acīm. Melnas, baltas un koši sarkanas krāsas lakoniska dizaina austiņas ideāli iegulst ausīs un nodrošina vienmērīgu un fokusētu skaņu abās ausīs, tāpēc pat intensīva skrējiena laikā skaidri varēs sadzirdēt ikvienu audiogrāmatā vai podkāstā izskanējušo vārdu. Savukārt, pateicoties aerodinamiskajam mikrofona dizainam, tiek likvidēti jebkādi fona trokšņi – pat stipra vēja laikā vai pārpildītā sabiedriskajā transportā – un uzlabots balss skanējums, kā rezultātā ikviena saruna būs teju kā klātienes tikšanās.

Aktīva dzīvesveida piekritēji novērtēs arī austiņu parocīgo kontroli – dubults piesitiens labajā pusē mūzikas atskaņošanai vai pārslēgšanai, dubults piesitiens kreisajā pusē automātiskās trokšņu slāpēšanas ieslēgšanai vai izslēgšanai, savukārt mūzika apklust, kad austiņas tiek noņemtas, un atsāk skanēt, kad tās tiek ieliktas atpakaļ. Austiņas arīdzan nodrošina studijas kvalitātes skaņu – 14 mm diafragma katru noti atskaņo maksimāli precīzi un niansēti, savukārt katrā austiņā iestrādātais basu kanāls nodrošina jaudīgu, stingru un tiešu skanējumu.

“Huawei FreeBuds 3” uzlāde notiek gan ar tradicionālo USB “Type-C” uzlādes komplektu, gan stilīgā apaļas formas portatīvajā bezvadu ietvarā. Ietvara pilnīga uzlāde aizņem vienu stundu, un ar to pietiek četrām austiņu uzlādes reizēm, savukārt viena austiņu uzlāde nodrošina mūzikas atskaņošanu četras stundas. Turklāt šīs bezvadu austiņas ar augstas veiktspējas antenu nodrošina stabilu un ātru “Bluetooth” savienojumu, savukārt “Kirin A1” čipkopa nodrošina divu kanālu sinhronu pārveides sistēmu, kas samazina audio aizturi un gādā par precīzu audio un video sinhronizāciju, tāpēc tās būs arī ideāls spēļu spēlēšanas un video skatīšanās “sabiedrotais”, netraucējot apkārtējiem.

Zīmīgi, ka 2019. gadā “Huawei FreeBuds 3” IFA tehnoloģiju izstādē saņēma trīs globālo mediju balvas, kur titulu “Labākais no IFA 2019 ” tām piešķīra “SoundGuys”, “Android Authority” un “Android Headlines”.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Huawei
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…