Sākums Biroja tehnika Brother piedāvā iegādāties populārāko industriālo uzlīmju printeri ar bezvadu tīkla savienojumu par 40% izdevīgāk*

Brother piedāvā iegādāties populārāko industriālo uzlīmju printeri ar bezvadu tīkla savienojumu par 40% izdevīgāk*

3 minūtes lasīšanai

P-touch E550WVP industriālais uzlīmju printeris ir populārākais modelis, kas paredzēts tieši elektriķiem. Printeris ir rokas ierīce ar bezvadu tīkla savienojumu un ir lietojams kopā ar Mobile Cable Label Tool un Mobile Transfer Express aplikācijām. 
PT-E550WVP printeris ir savienojams ar datoru, izmantojot USB kabeli vai bezvadu tīkla savienojumu, kā arī paredzēts drukāšanai no viedtālruņa vai planšetdatora ar Brother marķēšanas aplikācijām – Brother iPrint&Label, Mobile Cable Label Tool vai Mobile Transfer Express, drukājot ar direct.
Uzlīmju printerim ir liels, izgaismots un automātisks uzlīmju nazis ar daļējas iegriešanas funkciju. Jāpiemin arī, ka Brother PT-E550WVP drukā uzlīmes platumā no 3.5 – 24mm, tādējādi, ar šo ierīci radītās uzlīmes atbilst ANSI/EIA/TIA-606A/B un noteiktajam UL-969 marķēšanas standartam.
Screen Shot 2016-05-17 at 12.22.20
Ar Brother PT-E550WVP uzlīmju izveidot un izdrukāt izturīgas, augstas kvalitātes vadu, kabeļu, sadales kārbu, kā arī elektrības paneļu marķēšanas uzlīmes ir ātri, vienkārši un ērti.
Uzlīmju printera cenas komplektā ietilpst arī maiņstrāvas adapteris, litija jonu uzlādējams akumulators, divas uzlīmju lentas, USB , rokas siksna un pārnēsājams koferis. Ierīce par akcijas cenu ir pieejama līdz . gada 30. jūnijam.
, kas atvieglos ikdienas darbu veikšanu 
Ar Mobile Cable Label Tool aplikāciju vari drukāt uzlīmes vadiem un kabeļiem ar uzņēmuma logo, vai arī izmantot biežāk lietotos elektro instalāciju simbolus un jaunākās dizaina veidnes, atrodamas tiešsaistes bibliotēkā.
Šī, unikālā aplikācija ir ērti lietojama ar P-touch E550WSP Brother uzlīmju printeri un ir radīta tieši elektriķu un datu tīklu instalāciju speciālistu darbu veikšanai.
Mobile Transfer Express aplikācija ļauj pārsūtīt uzlīmju veidnes, datu bāzes un attēlus tieši no “mākoņa” vai e-pasta pielikuma uz Brother P-touch uzlīmju printeriem. Abas aplikācijas ir bezmaksas un ir saderīgas ar Android un iOS operētājsistēmām.
Uzlīmju lentas dažādam pielietojumam
Brother uzlīmju lentu klāstā ietilpst uzlīmes visu veidu marķēšanas darbiem.
Sākot ar Brother standarta uzlīmēm, kas ir laminētas P-touch TZe-uzlīmes –  pieejamas dažādu izmēru un krāsu variācijās un beidzot ar HSe termošēžas cauruļu uzlīmēm.
Brother laminētās uzlīmes no parastajām uzlīmēm atšķiras ar unikālo tehnoloģiju, kādā tiek veidotas. P-touch TZe lentu uzlīmes sastāv no sešu materiālu slāņiem. Druka tiek veidota ar termopārneses tehnoloģijas palīdzību, tinti iespiežot starp diviem polietelēna plēves slāņiem. Rezultātā tiek radīta gandrīz neiznīcināma uzlīme, kas spēj izturēt mainīgus apkārtējās vides apstākļus – augstu temperatūru, tiešus saules starus, lietu, mitrumu un tāpēc uzlīmes ir ideāli piemērotas izmantošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām.
Turklāt, speciālistiem paredzētās uzlīmes ir radītas specifiskākiem marķēšanas darbiem, piemēram, HSe termosēžas cauruļu apdrukas uzlīmes, elastīgās ID lentas, kā arī drošības uzlīmju lenta ar īpašu drošības indikatoru, kas parādās, ja uzlīme tiek noņemta.
*Cenas un pieejamība
P-touch E550WVP akcijas cena ir 119 Eiro (iesk. PVN).
Mobile Cable Label Tool un Mobile Transfer Express aplikācijas ir bezmaksas pieejamas Apple App Store un .

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Biroja tehnika
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…