17. maijs, 2016

Brother piedāvā iegādāties populārāko industriālo uzlīmju printeri ar bezvadu tīkla savienojumu par 40% izdevīgāk*

P-touch E550WVP industriālais uzlīmju ir Brother populārākais modelis, kas paredzēts tieši elektriķiem. Printeris ir rokas ierīce ar bezvadu tīkla savienojumu un ir lietojams kopā ar Mobile Cable Label Tool un Mobile Transfer Express aplikācijām. 
PT-E550WVP ir savienojams ar datoru, izmantojot USB kabeli vai bezvadu tīkla savienojumu, kā arī paredzēts drukāšanai no viedtālruņa vai planšetdatora ar Brother marķēšanas aplikācijām – Brother iPrint&Label, Mobile Cable Label Tool vai Mobile Transfer Express, drukājot ar direct.
Uzlīmju printerim ir liels, izgaismots ekrāns un automātisks uzlīmju nazis ar daļējas iegriešanas funkciju. Jāpiemin arī, ka Brother PT-E550WVP drukā uzlīmes platumā no 3.5 – 24mm, tādējādi, ar šo ierīci radītās uzlīmes atbilst ANSI/EIA/TIA-606A/B un noteiktajam UL-969 marķēšanas standartam.
Screen Shot 2016-05-17 at 12.22.20
Ar Brother PT-E550WVP izveidot un izdrukāt izturīgas, augstas kvalitātes vadu, kabeļu, sadales kārbu, kā arī elektrības paneļu marķēšanas uzlīmes ir ātri, vienkārši un ērti.
Uzlīmju printera akcijas cenas komplektā ietilpst arī maiņstrāvas adapteris, litija jonu uzlādējams akumulators, divas uzlīmju lentas, USB kabelis, rokas siksna un pārnēsājams koferis. Ierīce par akcijas cenu ir pieejama līdz 2016. gada 30. jūnijam.
Aplikācijas, kas atvieglos ikdienas darbu veikšanu 
Ar Mobile Cable Label Tool aplikāciju vari drukāt uzlīmes vadiem un kabeļiem ar uzņēmuma logo, vai arī izmantot biežāk lietotos elektro instalāciju simbolus un jaunākās dizaina veidnes, atrodamas tiešsaistes bibliotēkā.
Šī, unikālā aplikācija ir ērti lietojama ar P-touch E550WSP Brother un ir radīta tieši elektriķu un datu tīklu instalāciju speciālistu darbu veikšanai.
Mobile Transfer Express aplikācija ļauj pārsūtīt uzlīmju veidnes, datu bāzes un attēlus tieši no “mākoņa” vai e-pasta pielikuma uz uzlīmju printeriem. Abas aplikācijas ir bezmaksas un ir saderīgas ar Android un Apple iOS operētājsistēmām.
Uzlīmju lentas dažādam pielietojumam
Brother uzlīmju lentu klāstā ietilpst uzlīmes visu veidu marķēšanas darbiem.
Sākot ar Brother standarta uzlīmēm, kas ir laminētas P-touch TZe-uzlīmes –  pieejamas dažādu izmēru un krāsu variācijās un beidzot ar HSe termošēžas cauruļu uzlīmēm.
Brother laminētās uzlīmes no parastajām uzlīmēm atšķiras ar unikālo tehnoloģiju, kādā tiek veidotas. P-touch TZe lentu uzlīmes sastāv no sešu materiālu slāņiem. Druka tiek veidota ar termopārneses tehnoloģijas palīdzību, tinti iespiežot starp diviem polietelēna plēves slāņiem. Rezultātā tiek radīta gandrīz neiznīcināma uzlīme, kas spēj izturēt mainīgus apkārtējās vides apstākļus – augstu temperatūru, tiešus saules starus, lietu, mitrumu un tāpēc uzlīmes ir ideāli piemērotas izmantošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām.
Turklāt, speciālistiem paredzētās uzlīmes ir radītas specifiskākiem marķēšanas darbiem, piemēram, HSe termosēžas cauruļu apdrukas uzlīmes, elastīgās ID lentas, kā arī drošības uzlīmju lenta ar īpašu drošības indikatoru, kas parādās, ja uzlīme tiek noņemta.
*Cenas un pieejamība
P-touch E550WVP akcijas cena ir 119 Eiro (iesk. PVN).
Mobile Cable Label Tool un Mobile Transfer Express aplikācijas ir bezmaksas pieejamas Apple App Store un .

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda