17. maijs, 2016

Brother piedāvā iegādāties populārāko industriālo uzlīmju printeri ar bezvadu tīkla savienojumu par 40% izdevīgāk*

P-touch E550WVP industriālais uzlīmju printeris ir Brother populārākais modelis, kas paredzēts tieši elektriķiem. Printeris ir rokas ierīce ar bezvadu tīkla savienojumu un ir lietojams kopā ar Mobile Cable Label Tool un Mobile Transfer Express aplikācijām. 
PT-E550WVP printeris ir savienojams ar datoru, izmantojot USB kabeli vai bezvadu tīkla savienojumu, kā arī paredzēts drukāšanai no viedtālruņa vai planšetdatora ar Brother marķēšanas aplikācijām – Brother iPrint&Label, Mobile Cable Label Tool vai Mobile Transfer Express, drukājot ar Wi-Fi direct.
Uzlīmju printerim ir liels, izgaismots un automātisks uzlīmju nazis ar daļējas iegriešanas funkciju. Jāpiemin arī, ka Brother PT-E550WVP drukā uzlīmes platumā no 3.5 – 24mm, tādējādi, ar šo ierīci radītās uzlīmes atbilst ANSI/EIA/TIA-606A/B un noteiktajam UL-969 marķēšanas standartam.
Screen Shot 2016-05-17 at 12.22.20
Ar Brother PT-E550WVP uzlīmju printeri izveidot un izdrukāt izturīgas, augstas kvalitātes vadu, kabeļu, sadales kārbu, kā arī elektrības paneļu marķēšanas uzlīmes ir ātri, vienkārši un ērti.
Uzlīmju printera akcijas cenas komplektā ietilpst arī maiņstrāvas adapteris, litija jonu uzlādējams akumulators, divas uzlīmju lentas, USB kabelis, rokas siksna un pārnēsājams koferis. Ierīce par akcijas cenu ir pieejama līdz 2016. gada 30. jūnijam.
Aplikācijas, kas atvieglos ikdienas darbu veikšanu 
Ar Mobile Cable Label Tool aplikāciju vari drukāt uzlīmes vadiem un kabeļiem ar uzņēmuma logo, vai arī izmantot biežāk lietotos elektro instalāciju simbolus un jaunākās dizaina veidnes, atrodamas tiešsaistes bibliotēkā.
Šī, unikālā aplikācija ir ērti lietojama ar P-touch E550WSP Brother uzlīmju printeri un ir radīta tieši elektriķu un datu tīklu instalāciju speciālistu darbu veikšanai.
Mobile Transfer Express aplikācija ļauj pārsūtīt uzlīmju veidnes, datu bāzes un attēlus tieši no “mākoņa” vai e-pasta pielikuma uz uzlīmju printeriem. Abas aplikācijas ir bezmaksas un ir saderīgas ar un Apple iOS operētājsistēmām.
Uzlīmju lentas dažādam pielietojumam
Brother uzlīmju lentu klāstā ietilpst uzlīmes visu veidu marķēšanas darbiem.
Sākot ar Brother standarta uzlīmēm, kas ir laminētas P-touch TZe-uzlīmes –  pieejamas dažādu izmēru un krāsu variācijās un beidzot ar HSe termošēžas cauruļu uzlīmēm.
Brother laminētās uzlīmes no parastajām uzlīmēm atšķiras ar unikālo tehnoloģiju, kādā tiek veidotas. P-touch TZe lentu uzlīmes sastāv no sešu materiālu slāņiem. Druka tiek veidota ar termopārneses palīdzību, tinti iespiežot starp diviem polietelēna plēves slāņiem. Rezultātā tiek radīta gandrīz neiznīcināma uzlīme, kas spēj izturēt mainīgus apkārtējās vides apstākļus – augstu temperatūru, tiešus saules starus, lietu, mitrumu un tāpēc uzlīmes ir ideāli piemērotas izmantošanai gan iekštelpās, gan ārpus tām.
Turklāt, speciālistiem paredzētās uzlīmes ir radītas specifiskākiem marķēšanas darbiem, piemēram, HSe termosēžas cauruļu apdrukas uzlīmes, elastīgās ID lentas, kā arī drošības uzlīmju lenta ar īpašu drošības indikatoru, kas parādās, ja uzlīme tiek noņemta.
*Cenas un pieejamība
P-touch E550WVP akcijas cena ir 119 Eiro (iesk. PVN).
Mobile Cable Label Tool un Mobile Transfer Express aplikācijas ir bezmaksas pieejamas Apple App Store un .

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda