28. janvāris, 2016

Brother PJ-700 sērijas portatīvie printeri – vēl ērtāka mobilā druka

jaunāko mobilo termodrukas printeru sērija apvieno modernu dizainu un plašu jaunāko tehnoloģiju klāstu, kas padara šīs par izcili piemērotām mobilajai drukāšanai.
PJ-700 sērijas klāstā ir seši, kompakta dizaina printeri zilu un melnu krāsu toņos, kuru komplektā ietilpst uzlādējams 11.1V litija jonu akumulators.
Untitled
Šie printeri ir gan stilīgi, gan praktiski un uzticami – zems enerģijas patēriņš mobilajai A4 termodrukai ar 600* izdrukām no vienas akumulatora uzlādes reizes (caur USB).
Portatīvo termodrukas printeru klāstā ir PJ-722, PJ-723, PJ-762, PJ-763 modeļi, kā arī PJ-763MFi modelis, kas ir paredzēts liešanai ar iPod/iPad/ ierīcēm. licencēšanas programma ļauj mobilo aplikāciju izstrādātājiem radīt aplikācijas, kas darbosies ar ražotāja printeriem izmantojot jauno Apple Bluetooth 4.0 savienojumu. Kā šīs sērijas flagmanis tiek izcelts PJ-773 modelis.
Jaunās sērijas portatīvie printeri drukā ar lielu ātrumu – līdz pat 8 lapām minūtē un ar izšķirtspējas kvalitāti no 203 x 200 dpi līdz 300 x 300 dpi.
Šīs sērijas modeļi ir viegli, jo sver aptuveni 610g kopā ar akumulatoru un tie ir arī kompakti – to izmēri ir 255 x 55 x 30mm.
Šīs sērijas flagmanis – PJ-773 printeris atbalsta Apple AirPrint, Google Cloud Print, iPrint&Scan un no 2015. gada novembra arī Android Print Plug in, kā arī ir sertificēts Mopria Alliance mobilās drukas pārstāvis.
Pateicoties PJ-700 sērijas praktiskajām funkcijām un to portatīvajām iespējām, printeri ir īpaši piemēroti veselības aprupes nozares darbiniekiem, piemēram, neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestos un citu pakalpojumu nozarēs, kur darbinieki veic savus darba pienākumus ārpus biroja telpām.
Iespēja ātri izdrukāt A4 izmēra dokumentus padara šos termodrukas printerus atbilstošus augstām drukas prasībām dažādu negadījumu notikumu vietās, piemēram, ātrās medicīniskās palīdzības vai ugunsdrošības pakalpojumu sniegšanas gadījumos.
Kā izcils piemērs šajā gadījumā kalpo Lietuvas policijas darbinieki, kas savā ikdienā izmanto PJ-600 sērijas (PJ-662) kompaktos, mobilos printerus, kas novietoti aizmugurējā sēdeklī un ir viegli un ērti aizsniedzami arī no auto priekšējā sēdekļa.
Iepriekš minēto funkciju apvienojums un augstā drukas izšķirtspēja šīs ierīces padara arī par piemērotām komunālo pakalpojumu sniedzēju darbiniekiem, kuri veic vizītes vai arī to profesionālo pakalpojumu sniedzējiem, kuri nodarbojas ar apdrošināšanas vai citu pakalpojumu pārdošanu.
Krišjānis Ozoliņš, tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs, paskaidro: “Mūsu PJ-700 sērija ir portatīvie printeri ar funkcijām, kas tos padara par īpaši vērtīgu ieguldījumu tiem piemērotā biznesā. Jaunākais papildinājums mobilo printeru klāstā ir iebūvēts litija jonu akumulators, kas ļauj drukāt bez jebkādiem sarežģījumiem un jebkurā vietā, kas ir tieši tas, kas ir nepieciešams, lai darbinieki varētu koncentrēties tikai uz saviem darba pienākumiem.”
PJ-700 sērijas modeļu mazumtirdzniecības cenas ir sākot no 470 Eiro (iesk.PVN) ar šīs sērijas flagmodeli, kura cena ir 730 Eiro.
Jāpiebilst, ka A4 termo papīrs ir vienīgais izejmateriāls šīs sērijas ierīcēm, ko ir nepieciešams iegādāties papildus, lai nodrošinātu nepārtrauktu, augstas kvalitātes drukāšanu.
Vairāk informāciju meklējiet: www.brother.lv
*600 loksnes, drukājot nepārtraukti un izmantojot pilnībā uzlādētu, jaunu litija jonu akumulatoru (caur USB), 23 grādu temperatūrā pēc Celsija skalas.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for Uksuss
Uksuss - 3. februāris, 2016 Atbildēt

Aizraujoši!

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda