Sākums Programmatūra Notiks prestižākā programmatūras testēšanas konference Baltijā

Notiks prestižākā programmatūras testēšanas konference Baltijā

1 minūtes lasīšanai

11. – 12. oktobrī, Rīgā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas telpās norisināsies 18. starptautiskā konference “TAPOST 2017”, kuras šī gada tēma ir “Testēšana darbības laikā” (“Testing on the go”). TAPOST ir vadošā šāda veida konference Baltijā, kur pulcēsies augsta līmeņa programmatūras testēšanas speciālisti no vairākām Eiropas valstīm.

Šī konference ir vienīgā oficiālā Starptautiskās Programmatūras testēšanas kvalifikācijas padomes (ISTQB) konference Baltijas valstīs. Šogad konferencē uzmanība tiks veltīta testēšanas automatizācijai, tās drošības un veiktspējas pārbaudei īpaši reālās darbības kontekstā. Ievada referātā A. Linecki (Izraēla) sniegs ieskatu lietu interneta testēšanā.

Tāpat konferences apmeklētājiem būs iespēja gūt praktisku pieredzi testēšanā, apmeklējot pirmajā dienā notiekošās mācības. Mācību darbnīcas būs veltītas testēšanas projektējuma uzlabošanai un praktiskiem padomiem automātisko testu izveidei.

“Varam lepoties, ka šī ir vienīgā konference Baltijas valstīs, ko atbalsta ISTQB, kas ir pasaulē vadošā programmatūras testēšanas kompetences sertifikācijas organizācija. Latvijā un pasaulē programmatūras testēšana iegūst arvien lielāku nozīmi, kas nodrošina uzņēmumu izstrādātajām programmām drošības kontroli, kā arī sekmē to kvalitāti,” uzsver Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) prezidente Signe Bāliņa.

Ar detalizētāku konferences programmu var iepazīties šeit

Konferenci organizē LIKTA, Latvijas IT klasteris sadarbībā ar ISTQB. “TAPOST 2017” partneri ir “Accenture Latvia”, “Evolution Latvia” un “Tieto Latvia”.

Vairāk informācijas, kā arī iespēja pieteikties konferencei – tapost.org.

 

Informāciju sagatavoja:

Andris Melnūdris

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) ģenerāldirektors

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Programmatūra
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…